Bábika Baby born Boy od Zapf Creation

Bábika Baby born BoyBábiky Baby born ponúkajú aj modely v podobe chlapčeka. Tie sú označené ako Baby born Boy (boy = chlapec). Je to vlastne akoby braček bábiky Baby born a možno ho kúpiť aj ako malého černoška, teda v tmavšej farbe pleti.

Baby born Boy je podobne ako jeho bábikovská sestrička vybavený rôznymi funkciami, takže ciká do nočníka, plače, „dudká“ cumlík a má ďalšie podobné funkcie v závislosti od konkrétneho modelu bábiky.

Spravidla je vždy dostupný jeden model bábiky Baby born v prevedení dievčatka i chlapčeka z daného druhu (teda napríklad Baby born s nočníkom je aj ako dievčatko, aj ako chlapček) a takisto malá bábika Baby born určená pre dievčatká od jedného roka s mäkkým telíčkom je buď ako dievčatko v ružovom oblečení alebo ako chlapček v modrom oblečení.

Baby born Boy je oblečený, na rozdiel od svojej sestričky, do oblečenia typického pre chlapčekov, zvyčajne ho teda možno nájsť v modrých veciach (opäť ale závisí od konkrétneho modelu). Okrem oblečenia má Baby born Boy aj modrý kočík, modrý nočník, modrý cumlík a ďalšie príslušenstvo v modrej farbe.

Zaujímavá bábika je aj Baby born boy „bublinky“ (v angličtine „magic bubbles“). Ide o bábiku, ktorá dokáže plávať vo vode. Pohybuje rúčkami a nôžkami a vypúšťa bublinky. V príslušenstve nechýbajú plutvy na nohy a tiež „šnorchel“. Táto bábika funguje na batérie a je tiež v dievčenskom prevedení, teda opäť je to dvojica Baby born dievčatko a Baby born chlapec.

Ak má vaše dievčatko bábiku Baby born v podobe dievčatka, potom môže byť Baby born Boy pekným darčekom.

Komentáre k článku: Bábika Baby born Boy od Zapf Creation

  1. mirustek 7. januára 2012

    Nasa dcerka dostala ako darcek babiku baby born boy so zmrzlinou.problem je v tom ze tam nieje navod. Potrebovali by sme vediet ako si ma uspinit usta od zmrzliny,a co mame robit ked chceme aby babika ronila slzy. Dakujem mirustek

  2. mirustek 7. januára 2012

    Ahojte vsetci. Nema niekto navod pre Baby Born Boy so zmrzlinou? Potrebovali by sme vediet akym sposobom babika roni slzy,a ako si uspini svoje usta od zmrzliny,. Dakujem za kazdu pomoc, MIRUSTEK

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: